НОК України уклав Меморандум про взаємодію та співробітництво з Всеукраїнською асоціацією ОТГ
23 Листопада 2020 Поділитися
НОК України уклав Меморандум про взаємодію та співробітництво з Всеукраїнською асоціацією ОТГ

Відповідний документ був підписаний сьогодні президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою та головою Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» Олександром Корінним.

Метою Меморандуму визначено об’єднання зусиль задля сприяння розвитку масової фізичної культури та спорту, оздоровленню всіх категорій населення засобами фізичної культури на всеукраїнському та місцевих рівнях. Зокрема, документ передбачає  взаємодію між регіональними осередками Всеукраїнської асоціації ОТГ, НОК України його регіональними відділеннями щодо популяризації спорту, олімпійського руху та здорового способу життя в усіх територіальних громадах України; консолідацію зусиль щодо реалізації державної політики з розвитку фізичної культури і спорту в територіальних громадах України в умовах децентралізації; спільного вивчення та формування ефективних моделей розвитку олімпійського руху в територіальних громадах України; спільне проведення спортивно-масових заходів, реалізації олімпійських програм та проєктів  в територіальних громадах України; сприяння розбудові спортивної інфраструктури в територіальних громадах для розвитку спорту вищих досягнень, масового спорту тощо.

«Впевнений, що об’єднання зусиль державних і громадських установ - Міністерства молоді та спорту, Національного олімпійського комітету, фізкультурно-спортивних товариств, об’єднаних територіальних громад дозволить ефективно сприяти розв'язанню важливих питань – збереженню та розвитку спортивної інфраструктури, що цілодобово повинна бути доступна для широких верств населення, ефективній роботі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, вихованню здорової нації»,- підкреслив президент НОК України Сергій Бубка.

Нагадаємо, попередньої домовленості про укладання відповідного меморандуму та налагодження більш тісної співпраці між НОК та Всеукраїнською асоціацією ОТГ було досягнуто під час онлайнконференції «Особливості організації фізкультурно-оздоровчої роботи в територіальних громадах» на початку вересня поточного року.

Тож, президент Олімпійського комітету Сергій Бубка подякував голові Всеукраїнської асоціації ОТГ Олександру Корінному та голові ФСТ «Колос» Олександру Мендусю за чудові пропозиції та ініціативи.

Зі свого боку, очільник Асоціації ОТГ висловив сподівання на продуктивну співпрацю: «Зважаючи на всі виклики одним із ключових пріоритетів сьогодні є максимальне залучення людей до рухової активності. Тож , маючи за партнерів Національний олімпійський комітет та фізкультурно-спортивне товариство «Колос», ми докладатимемо разом усіх зусиль, щоб реалізувати це завдання. Цьому сприятимуть і наш досвід співпраці з громадами і ваш досвід розвитку олімпійського руху та популяризації здорового способу життя», - наголосив Олександр Корінний.


Медіа