Під головуванням Сергія Бубки відбулось чергове онлайн засідання Виконкому НОК України
24 Листопада 2020 Поділитися
Під головуванням Сергія Бубки відбулось чергове онлайн засідання Виконкому НОК України

Під головуванням президента НОК України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки в режимі відеоконференції відбулось чергове засідання Виконкому Національного олімпійського комітету.

Особливу увагу учасники засідання приділили питанням підготовки до Олімпійських ігор в Токіо в сучасних умовах, зокрема, збереженню здоров’я атлетів, тренерів та технічного персоналу збірної, передусім, вакцинації, проведенню тестування, забезпеченню необхідних умов підготовки та можливої ізоляції на завершальному етапі тощо.

Предметом розгляду Виконкомом стала взаємодія суб’єктів олімпійського руху із територіальними громадами з огляду на проведення децентралізації, а також з урахуванням укладеного меморандуму про взаємодію та співпрацю між НОК та Всеукраїнською Асоціацією об’єднаних територіальних громад.

Члени Виконкому обговорили діяльність Національного олімпійського комітету України і Виконкому НОК України у 2020 році, затвердивши звіт про проведену роботу.«Цей рік став справжнім випробуванням як для всього світу, так і для Олімпійської родини. Однак ми гідно відреагували на виклики сьогодення, успішно трансформувавши нашу діяльність. НОК відкоригував власні проєкти та зумів виконати заявлені програми. Віримо, що наступного року наші спортсмени порадують всіх нас своїми виступами в олімпійському Токіо», - наголосив Сергій Бубка.

Виконком ухвалив питання щодо проведення 10 грудня ХХХV Генеральної асамблеї НОК України, яка з урахуванням запровадження посилення протиепідемічних заходів відбудеться в режимі відеоконференції.

Медіа