У Дніпрі пройшов V турнір з академічного веслування на призи призерки Олімпійських Ігор Діни Міфтахутдинової
27 Листопада 2020 Поділитися
У Дніпрі пройшов V турнір з академічного веслування на призи призерки Олімпійських Ігор Діни Міфтахутдинової

У Дніпрі пройшов ювілейний традиційний V турнір з веслування академічного на призи срібної призерки Олімпійських ігор в Атланті Діни Міфтахутдинової. Змагання проводились у спортивній залі Обласної ШВСМ на ергометрах Концепт-2 на дистанції 5 кілометрів. Захід пройшов під патронатом НОК України, за підтримки обласної федерації веслування академічного та громадської організації “Жінки плюс”.

Здавалось би, зовсім нещодавно відділення НОК України в Дніпропетровській області разом з Діною Міфтахутдиновою заснувало щорічні змагання з академічного веслування. Перші подібні старти проводились п'ять років тому, й проходили на воді. В якості призів тоді спортсмени отримували олімпійську літературу та Кубки. Зараз турнір набув великої популярності в регіоні, й до його проведення долучились партнери. Виріс загальний рівень організації, учасників та нагородження. Що, звичайно, дуже приємно.

Нажаль, зважаючи на карантинні умови, організатори не змогли цього року запросити найкращих спортсменів з інших областей. Ще декілька провідних атлетів Дніпропетровщини захворіли і також не взяли участь у заході. Але і без цього рівень змагань був дуже високим. Що вже казати, коли учасниками були Олімпійська чемпіонка Лондона-2012 Анастасія Коженкова, чемпіон світу Іван Футрик, переможці змагань молодіжного рівня, учасники та призери дорослих чемпіонатів Європи та світу.

 Турнір проходив у п’яти категоріях: Дівчата U-23 (переможниця - С.Скробало, 18:33.7 хв.), Жінки (переможниця - А.Коженкова, 18:03.8 хв.), Чоловіки легка вага (переможець - Д.Дяченко, 17:17.4 хв.), Чоловіки U-23 (переможець - В.Ломан, 16.50.8 хв.) та Чоловіки (переможець - М.Калашник, 15:37.5 хв.).

Усі призери та переможці змагань отримали пам’ятні сувеніри, призи та Кубки від голови олімпійського відділення  Дніпропетровщини Андрія Павелка та НОК України. Також подарунки у вигляді чудових наборів спортивного харчування та вітамінів для всіх призерів і переможців встановила обласна організація “Women+”.

Медіа