OlympicLab завітав на дитячо-молодіжний фестиваль з фігурного катання на роликових ковзанах «Загартовані діти»
03 Грудня 2020 Поділитися
OlympicLab завітав на дитячо-молодіжний фестиваль з фігурного катання на роликових ковзанах «Загартовані діти»

За підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Сумській області, Управління молоді та спорту Сумської ОДА, Відділу у справах молоді та спорту СМР, у Палаці студентського спорту відбувся закритий дитячо-молодіжний фестиваль з фігурного катання на роликових ковзанах «Загартовані діти». Це один із найяскравіших та видовищних заходів цієї осені за участі зірок «Дитячої ліги фігурного катання на роликових ковзанах у Сумській області» та вихованців відділення фігурного катання.

 Скориставшись єдиною можливістю та використовуючи всі необхідні засоби безпеки під час карантину, представники регіонального олімпійського осередку реалізували напрям «Чат з чемпіонами» проєкту НОК України  та Coca-Cola Foundation – OlympicLab. Темою спілкування стали лідерські навички.

Про важливість лідерських якостей  юним спортсменам розповіла гостя,  Заслужений майстер спорту України з біатлону, срібна призерка Олімпійських Ігор, голова Відділення НОК України в Сумській області Олена Петрова. Діти надихаються справжнім прикладом -  тримаючи в руках Олімпійську медаль, в дитячих очах запалюються вогники та з'являються нові цілі.

У Фестивалі також взяли участь чемпіони та призери чемпіонату України з фігурного катання на роликових ковзанах 2019, етапів Кубку України, чемпіони міжнародних змагань та найменші вихованці школи.

 

Медіа