Юні гімнасти Запоріжжя долучились до ECOlympic
03 Грудня 2020 Поділитися
Юні гімнасти Запоріжжя  долучились до ECOlympic

У Запоріжжі відбувся освітній захід ECOlympic, присвячений збереженню довкілля та захисту екології. Нагадаємо, цей напрям всеукраїнського освітнього проєкту Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation #OlympicLab, впроваджується відповідно до програми Міжнародного Олімпійського комітету «Юні лідери змін МОК»

Учасниками проєкту стали юні гімнасти навчально-тренувальної групи та групи початкової підготовки спортивно-оздоровчого комплексу Запорізького національного університету. Під час модулю дізнавались про необхідність дбати про природу, змалечку розуміти яку шкоду наносить сміття для екології,  про забруднення водойм та грунту, небезпеку для життя тварин та птахів, руйнування екосистем в наслідок неправильної утилізації сміття та про роль  сортування сміття для збереження навколишнього середовища. 

Лекторами заходу виступили очільник  Запорізької обласної федерації гімнастики, Заслужений тренер України Борис Кокарев та його дружина й помічниця, Майстер спорту України Світлана Кокарева. Вони власним прикладом надихали маленьких спортсменів не тільки досягати спортивних успіхів, а й дбати про природу - сортувати сміття, не забруднювати довкілля, мінімізувати використання одноразових пакетив та пластику.

Всі учасники  проєкту отримали цінні знання, корисні навички та олімпійські сувеніри від НОК України.

Керівництво СОК ЗНУ, Президія Запорізької обласної федерації гімнастики та батьківський комітет секції спортивної гімнастики висловили щиру подяку ЗОВ НОК України за надану можливість у непрості часи перетворити буденне навчально-тренувальне заняття на цікаві і корисні події. 

 

Медіа