Сергій Бубка відзначає День народження!
04 Грудня 2020 Поділитися
Сергій Бубка відзначає День народження!

Сьогодні свій День народження святкує уславлений олімпієць – президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка. Ім’я легендарного українського легкоатлета та успішного управлінця відоме далеко за межами нашої країни й надихає своїм прикладом мільйони людей на досягнення омріяних життєвих вершин.

Протягом спортивної кар’єри Сергію Бубці вдалося підкорити багато унікальних висот - неодноразово підійматися на найвищу сходинку п’єдесталів світових та континентальних першостей, встановити 35 світових рекордів, останній з яких не могли перевершити чверть століття, і головне - здобути заповітне для кожного атлета Олімпійське «золото».

За найбільшу кількість світових досягнень у легкоатлетичному спорті Сергій Бубка внесений до Книги рекордів Гіннеса та першим серед вітчизняних атлетів був удостоєний найвищої державної нагороди - Героя України.

Після завершення кар’єри Олімпійський чемпіон продовжує реалізовувати свої вміння та лідерські якості як менеджер спорту. Його креативні сучасні ідеї та проєкти отримують високу оцінку світової спортивної спільноти, а постійна увага і постійні програми підтримки атлетів та тренерів знаходить вдячність з боку головних об’єктів спорту.

Ось уже 15 років Сергій Бубка успішно очолює  Національний олімпійський комітет України, об’єднавши спортивну громадськість та всіх тих, кому небайдужий олімпійський рух країни й виховання здорової нації.

Олімпійська сім'я України щиро вітає іменинника зі святом та  бажає сил та натхнення на підкорення нових висот!

Міцного здоров'я, родинного затишку та успіхів у добрих справах на благо українського та світового олімпійського руху!

Медіа