У Прилуках пройшов святковий #OlympicLab
09 Грудня 2020 Поділитися
У Прилуках пройшов святковий #OlympicLab

У рамках відзначення 30-річчя Національного олімпійського комітету України, регіональним олімпійським осередком Чернігівщини, разом з вихованцями позашкільного навчального закладу «Прилуцької дитячо-юнацької спортивної школи», було реалізовано Всеукраїнський захід НОК та Coca-Cola Foundation #OlympicLab за модулем «Чат з чемпіонами та навички лідерства».

Спілкувалась з дітьми гостя заходу, володарка першої олімпійської нагороди Незалежної України, заслужений майстер спорту України з біатлону, лауреат Всеукраїнської Спортивної Премії «Золота десятка біатлону» Валентина Цербе-Несіна відзначила, що вкотре впевнилася, що діти надихаються справжнім прикладом: «Тримаючи в руках олімпійську медаль, в дитячих очах запалюються вогники та з'являються нові цілі».

Не лише особисті досягнення та матеріальні цінності є джерелом оптимізму для молоді. Діти пишаються українськими спортсменами, асоціюють досягнення олімпійців з прагненням до перемоги й чесною боротьбою та вважають, що для високих досягнень у спорті необхідна наполеглива щоденна праця і цілеспрямованість.

 Завершився захід врученням дітям подарунків від Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області. Діти отримали автографи та сфотографувалися на згадку.

 

 

Медіа