Сергій Бубка і члени НОК України взяли участь у засіданні колегії Міністерства молоді та спорту
11 Грудня 2020 Поділитися
Сергій Бубка і члени НОК України взяли участь у засіданні колегії Міністерства молоді та спорту

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка разом з членами НОК України взяли участь у засіданні колегії Міністерства молоді та спорту України. Зважаючи на карантинні обмеження засідання проходило в режимі відеоконференції.

На початку форуму  Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт відзначив, що попри всі труднощі, вдалося зберегти тренувальний та змагальний процес:

«Ми відновили тренувальні збори та загальний процес ще з травня місяця. Намагалися не зупиняти його ні на хвилину. Через пандемію коронавірусу було перенесено або скасовано багато великих спортивних подій. Зокрема, й найзнаковішу для спортивного світу - Олімпійські ігри. Але нам вдалось провести в Україні ряд міжнародних змагань та Чемпіонат Європи з художньої гімнастики.

Президент НОК України Сергій Бубка насамперед висловив слова підтримки і наголосив на продовженні плідної співпраці в майбутньому.

«Нам дуже приємно, що разом з Міністерством молоді та спорту ми показуємо, що спорт повинен бути в нашому житті, не зважаючи на усі складнощі. У нас з вами міцний фундамент, нас об'єднують олімпійські цінності - довіри, солідарності, поваги та єдності. Впевнений, що треба і надалі поєднувати наші зусилля, підтримувати один одного і тоді у нас все обов'язково вийде», - додав Сергій Бубка.

До розгляду порядку денного зібрання долучились  народні депутати, члени профільного Комітету Верховної Ради, Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, президент Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України Валерій Сушкевич, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, керівники структурних підрозділів молоді та спорту обласних та Київської міської державних адміністрацій, керівники федерацій.

Зокрема, присутні обговорили питання законопроєктної роботи, бюджетного фінансування сфери, діяльність Українського центру спортивної медицини, стан розвитку спортивної інфраструктури в Донецькій області тощо.

Медіа