Спортивні гімнасти України тріумфували на чемпіонаті Європи
14 Грудня 2020 Поділитися
Спортивні гімнасти України тріумфували на чемпіонаті Європи

У турецькому місті Мерсін завершилися змагання чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики, на якому наші спортсмени показали чудовий результат.

У командній першості українська чоловіча збірна у складі: Петра Пахнюка, Ігоря Радівілова, Владислава Грико, Євгена Юденкова та Романа Ващенка – виборола звання чемпіонів Європи. Успіх дорослих колег повторили наші юніори. Ілля Ковтун, Володимир Костюк, Радомир Стельмах, Іван Севрук та Микита Мельников святкували переконливу перемогу у змаганнях серед юніорських команд.

В особистих фіналах серед дорослих на рахунку Ігоря Радівілова медаль найвищого ґатунку в опорному стрибку й «бронза» у вправах на кільцях. Петро Пахнюк здобув «срібло» у вправах на паралельних брусах.

Вчергове в особистих виступах порадувала наша молодь.

Ілля Ковтун став володарем 4-х золотих медалей (багатоборство, кінь, кільця, паралельні бруси) й виборов «срібло» в опорному стрибку. Володимир Костюк посів 2 місце на п'єдесталі за підсумками виступу в багатоборстві та на кільцях й був третім на поперечині. Ще дві срібні медалі до скарбнички збірної України принесли Іван Севрук (вільні вправи) та Микита Мальников (паралельні бруси).

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав українських спортсменів та тренерський склад збірної України з високими досягненнями, відзначивши важливість таких яскравих звершень в цей непростий час, й побажав успішної підготовки на шляху до олімпійського Токіо.

Медіа