Марію Булатову переобрано президентом Олімпійської академії України
18 Грудня 2020 Поділитися
Марію Булатову переобрано президентом Олімпійської академії України

В режимі онлайн відбулась ХХІ звітно-виборна Сесія Олімпійської академії України. Участь в роботі Сесії взяли: заступниця Міністра молоді та спорту України Ніна Лемеш, віцепрезидент НОК України, член комісії МОК з культури та олімпійської спадщини Валерій Борзов, виконавчий директор НОК України Наталія Коваленко, президент Асоціації олімпійців Ніна Уманець, керівники обласних осередків Олімпійської академії України, члени Олімпійської академії України.

З вітальним словом до учасників Валерій Борзов, який акцентував увагу учасників на важливості основних напрямів діяльності Академії - зокрема на освітній, просвітницькій діяльності, збереженні спадщини, вивченні історії олімпійського руху.

Робота Сесії розпочалась з відзначення роботи керівників регіональних відділень ОАУ, які, за значний внесок у розвиток олімпійського руху й поширення олімпійських цінностей, отримали подяки у номінаціях: «Збереження історичної спадщини олімпійського руху України», «Серце віддаю дітям»,  «Олімпійський рух  – для всіх».

Відповідно до порядку денного було заслухано звіт президента ОАУ Марії Булатової про діяльність Олімпійської академії України у 2017–2020 рр., заслухано звіт декана ОАУ Юрія Мічуди про виконання бюджету Академії за 2017–2020 рр. та звіт ученого секретаря Лариси Доценко про міжнародну діяльність Академії у 2017 – 2020 рр.


В обговоренні взяли участь виконавчий директор НОК України Наталія Коваленко, керівник Львівського обласного відділення ОАУ Оксана Вацеба, керівник Запорізького обласного відділення ОАУ Галина Кружило, член виконкому ОАУ Олександр Томенко, керівник Кіровоградського відділення ОАУ Сергій Воропай, директор Олімпійської академії України Валентина Єрмолова, заступниця Міністра молоді та спорту України Ніна Лемеш, які відзначили, що діяльність ОАУ протягом звітного періоду була надзвичайно активною, реалізовані проєкти отримали не лише визнання, а й високу позитивну оцінку вітчизняної та міжнародної спортивної громади.

Згідно з порядком денним було обрано новий склад виконкому Олімпійської академії України, в який увійшло 15 членів ОАУ: Булатова М.М., Борзов В.П., Бріскін Ю.А., Вацеба О.М., Воронова В.М., Воропай С.М., Галан Я.П., Єрмолова В.М., Круцевич Т.Ю., Огнистий А.В., Радченко Л.О., Сорокіна А.В., Томашевський В.В., Томенко О.А., Уманець Н.Д. 

Одноголосним рішенням президентом  Олімпійської академії України було переобрано Марію  Булатову.

Президент НОК України Сергій Бубка від імені Олімпійської родини України привітав Марію Михайлівну й побажав плідної подальшої роботи у поширенні олімпійських ідеалів і цінностей.

 

Медіа