Олімпійська лабораторія на Сумщині продовжує свою роботу у вихованні спортивно-прогресивної молоді
21 Грудня 2020 Поділитися
Олімпійська лабораторія на Сумщині продовжує свою роботу у вихованні спортивно-прогресивної молоді

Днями, на стадіоні «Авангард», юні футболісти змагалися за перемогу у зимовому турнірі з футзалу, що був організований міським центром фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх». Приємним подарунком до нагородження стала зустріч з відомою спортсменкою, Заслуженим майстром спорту України з біатлону, срібною призеркою Олімпійських Ігор, головою Відділення НОК України в Сумській області - Оленою Петровою.

Зустріч була організована в рамках освітнього проєкту #OlympicLab, модуль «Чат з чемпіонами та навички лідерства», що проходить за підтримки Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation.

 Цитуючи легенду світового спорту та колишнього губернатора Каліфорнії, Арнольда Шварцнеггера, Олена Юріївна звернулась до дітей:

«Лідери не творять себе самі, їх скеровують на цей шлях. Мій життєвий шлях був сповнений людьми, що надихали мене та ділилися порадами, а мої погляди та внутрішній драйв запалювали в мені пристрасть. Саме тому я завжди прагну ділитись мотивацією — з друзями та підростаючим поколінням!»

 Поспілкувавшись з гостею та розділивши радість перемоги, юні гравці отримали олімпійські подарунки та вмотивовані вирушили відпочивати, адже попереду нові спортивні виклики!

Медіа