Президент МОК Томас Бах надіслав вітання НОК України з нагоди 30-річчя заснування
22 Грудня 2020 Поділитися
Президент МОК Томас Бах надіслав вітання НОК України з нагоди 30-річчя заснування

Шановні олімпійські друзі! З нагоди 30 - річчя Національного олімпійського комітету України, я хотів би передати вам мої щирі вітання з цією важливою віхою.

Ви можете з гордістю озирнутися на тридцять років прогресу та неймовірних спортивних успіхів. Українські спортсмени створили спортивну історію своїми видатними виступами. З великою кількістю виграних олімпійських медалей ваші спортсмени знаходяться в центрі цієї історії успіху. Перш за все, ваші спортсмени стали чемпіонами у серцях ваших людей, принесли гордість і радість вашій країні та надихнули молоде покоління вірити у свої мрії та своє майбутнє.

Хто краще уособлює цю історію успіху, ніж президент Національного олімпійського комітету України та його попередник, олімпійські чемпіони Сергій Бубка та Валерій Борзов. Потужне партнерство, яке ми сьогодні маємо в Міжнародному олімпійському комітеті з Україною, можливе лише завдяки важливій роботі Національного олімпійського комітету. Під великим керівництвом Президента Сергія Бубки Національний олімпійський комітет України пропагує роль спорту в суспільстві та поширює олімпійські цінності досконалості, дружби та солідарності по всій країні.

Наше партнерство - ще одне відображення того, що ми бачили протягом останніх тижнів та місяців глобальної пандемії коронавірусу: будь то спорт чи багато життєвих викликів, ми завжди сильніші разом. У такі важкі часи нам як ніколи потрібні наші спільні олімпійські цінності. Навіть, хоча ця криза ще далеко не закінчена, я сподіваюся, що ми вже засвоїли один важливий урок: нам потрібна більша солідарність. Більше солідарності в суспільствах і більше солідарності серед суспільств. Солідарність - це серце Олімпійських ігор, які об’єднують світ у всьому його різноманітті. Ми скоро святкуватимемо цю демонстрацію солідарності на перенесених Олімпійських та Паралімпійських іграх у Токіо 2020. Коли 206 національних олімпійських комітетів та олімпійська збірна МОК біженців прибудуть разом у Токіо в липні наступного року, це буде потужним посланням солідарності, стійкості та єдності людства у всьому нашому різноманітті. Український НОК є невід'ємною частиною цієї олімпійської спільноти і ось чому ваша 30-та річниця буде сильним сигналом надії та впевненості у завтрашньому дні.

Від імені всього Олімпійського руху дякую за 30 років дружби і бажаю всім вам всього найкращого протягом наступних 30 років і далі.

Медіа