DO like OLYMPIANS з нагоди 30 річчя НОК України в Івано-Франківську
24 Грудня 2020 Поділитися
DO like OLYMPIANS з нагоди 30 річчя НОК України в Івано-Франківську

Днями до Івано-Франківська завітав Всеукраїнський проєкт серед дітей та молоді «DO like OLYMPIANS» - який цього разу відбувся з нагоди 30-річчя з дня заснування Національного олімпійського комітету України. Учасниками заходу стали юнаки та дівчата відділення легкої атлетики Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи та дитячо-юнацької спортивної школи ФСТ «Колос».

А привітати та провести різного роду активності з юними спортсменами прийшли: майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, володарка кубку Європи,  учасниця Олімпійських ігор Тетяна Ляхович та  майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики  Неля Непорадна.

Разом з дітьми гості пробігли символічні кола для розминки та виконали комплекс загально-розвиваючих вправ під керівництвом  Тетяни Ляхович та тренера з легкої атлетики ІФОДЮСШ - Тетяни Влашин.

Далі діти мали позмагатись у святкових номінаціях, таких як: «Суперсила», «Супергнучкість», «Супперспритність», «Супершвидкість» тощо.

Відзначаємо високий емоційний фон яким супроводжувалися ці веселі та водночас серйозні спортивні змагання, за підсумками яких всі спортсмени отримали подарунки з символікою Національного олімпійського комітету України від відділення НОК України в Івано-Франківській області та зробили спільну фотосесію.

Медіа