"Олімпійський куточок" у Новомосковську
24 Грудня 2020 Поділитися

У Новомосковську пройшла акція НОК України "Олімпійський куточок". Допомогли в її реалізації власноруч перші особи міста Новомосковська - міський голова Сергій Резнік та секретар міської ради Володимир Арутюнов. Отримавши комплекти олімпійської атрибутики та спортивного інвентаря від Відділення НОК України в Дніпропетровській області, поважні особи урочисто вручили ці подарунки адресатам. Серед яких були представники двох великих шкіл міста - СЗШ №6 та №11, які є школами-тисячниками. Захід пройшов у будівлі Новомосковської міської ради.

 Вітаємо керівництво цих навчальних закладів з тим, що були обрані для участі у проєкті НОК України "Олімпійський куточок", метою якого є розвиток олімпійського руху в Україні через створення умов для більш активного залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою та спортом.

 Плекаємо надію, що отриманий спортивний інвентар - м'ячі, набори бадмінтону, скакалки та інше допоможуть більш різноманітно та продуктивно проводити тут уроки фізкультури. А презентовані футболки та набори сувенірів "Олімпійське лелеченя" дозволять гарно підготуватись й у наступному році гідно представити місто на обласних змаганнях цього заходу.

Медіа