Львівські дзюдоїсти долучились до #OlympicLab
24 Грудня 2020 Поділитися
 Львівські дзюдоїсти долучились до  #OlympicLab

З нагоди відзначення 30-річчя заснування Національного олімпійського комітету України, у Львові в клубі дзюдо «Богатир» реалізовано Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід НОК України та Coca-Cola Foundation #OlympicLab за напрямком «Гендерна рівність в спорті».

На початку модуля в.о. виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Лілія Гула розповіла про розвиток олімпійського руху. Тренер Юрій Хоркавий ознайомив з історією зародження дзюдо та гендерну рівність у спорті, адже в секції займаються як хлопці, так і дівчата.

Також на зустрічі була присутня директор клубу, майстер спорту міжнародного класу з дзюдо і самбо Тетяна Гаврилова, бронзовий призер Параолімпійських ігор в Афінах (2004) серед незрячих Ігор Засядкович, який наголосив, що для досягнення мети та високих результатів потрібна наполеглива праця, вдосконалення навиків, прийомів та характеру.

На завершення дзюдоїсти продемонструвати конкурентну боротьбу та свій високий рівень. Всі учасники отримали подарунки від відділення НОК України у Львівській області.

Медіа