У Дніпрі відбувся традиційний ліцейний конкурс «Олімпійська агітка»
25 Грудня 2020 Поділитися
У Дніпрі відбувся традиційний ліцейний конкурс «Олімпійська агітка»

У Дніпрі відбувся вже восьмий традиційний ліцейний конкурс «Олімпійська агітка». Захід пройшов під гаслом «Ліцей – територія Fair Play». Змагання традиційно приймав ліцей №142 імені П.Кубертена. Цього року п’ять класів шостої паралелі змагалися за перемогу.

За положенням конкурсу, класи виступали у повному складі. Їх презентації вчать командній роботі, розвивають м’які навички (soft skills) та спрямовані на поширення олімпійських цінностей, принципу чесної гри, інформації про олімпійських чемпіонів України та заклику до ведення здорового способу життя!

Кожен клас окремо представив свій виступ на сцені, який був записаний на відео. Після чого судді в онлайн-режимі продивились всі виступи та виставили кожній команді свої оцінки за десятьма критеріями. До складу почесного жюрі увійшли: Олімпійська чемпіонка Анастасія Коженкова, директор Олімпійської академії України Валентина Єрмолова, професор кафедри історії та теорії олімпійського спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України Лідія Радченко, виконавчий директор обласного відділення НОК України Олександр Дювбаков, директор дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Герліванова, голова ФСТ „Спартакˮ Вікторія Орєшина та інші.

В результаті електронного голосування та підбиття загальних підсумків, перемогу у цьогорічному конкурсі здобув колектив 6-Г класу.
Все буде Fair Play!

Медіа