У Рівному нагородили переможців конкурсу малюнку «Спорт – це круто!»
24 Грудня 2020 Поділитися
У Рівному нагородили переможців конкурсу малюнку «Спорт – це круто!»

«Спорт – це круто!» - під такою назвою відбувся конкурс малюнку на спортивну тематику серед учнів НВК «Колегіум» у місті Рівне. Цей навчальний заклад входить до мережі шкіл олімпійської освіти України та вихованців підліткового клубу «Самоцвіт».

До участі в конкурсі, який був присвячений 30-річчю створення Національного олімпійського комітету України, залучено майже три сотні дітей.

Роботи юних художників вражали своєю різноманітністю, оригінальністю, соціальною спрямованістю та майстерністю. Роботи дітей відображали їх улюблені види спорту, або ті, якими вони займаються. На більшості малюнків присутня олімпійська символіка, а деякі були більше схожі на спортивні плакати з мотивуючими закликами до здорового способу життя.

Нагородження переможців та призерів конкурсу перетворилось на справжнє свято. Дітей привітали голова Відділення НОК в Рівненській області Микола Петренчук та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому Сергій Шевчук.

Крім нагород переможцям та всім учасникам конкурсу були вручені олімпійські сувеніри, а закладам, в рамках проєкту НОК України «Олімпійська книга», була передана література на спортивну тематику.

Медіа