За підтримки НОК відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ «Юність» з важкої атлетики
24 Грудня 2020 Поділитися
За підтримки НОК відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ «Юність» з важкої атлетики

За підтримки відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області пройшов відкритий чемпіонат ДЮСШ «Юність» з важкої атлетики серед юнаків та дівчат, присвячений 30-й річниці утворення Національного Олімпійського комітету України. У першості брали участь важкоатлети м. Іванків, Фурсівської об'єднаної територіальної громади, КОЛіФКС та ДЮСШ «Юність».

Серед дівчат чемпіонками стали спортсменки ДЮСШ «Юність» Маргарита Касько, Надія Бутовенко, Катерина Касько у категоріях відповідно 49, 59 та 71 кг.

Також перші місця посіли дівчата з КОЛіФКС - Марія Касько і Олександра Гордієнко, які показали найкращий результат – 46 кг у ривку, та 60 кг у поштовху у ваговій категорії 55 кг.

Серед хлопців чемпіонами стали Владислав Волочай з Іванкова у категорії 34 кг, та Назар Хмельницький з ДЮСШ «Юність» у категорії 41 кг. У категорії 45 кг наш Назар Прокопчук став другим з результатом 30 кг у ривку та 40 кг у поштовху, а переміг Іванківський спортсмен Матвій Кирилюк з результатом 102 кг у двоборстві.

Учень КОЛіФКС Артем Супона  представляв Фурсівську громаду і переміг у категорії 49 кг з результатом 87 кг.

У категорії 61 кг Чемпіоном став Олександр Вечера, він підняв у двоборстві 130 кг. Вихованці ДЮСШ «Юність» Іван Богуш з результатом 210 кг був першим у категорії 67 кг, та Ілля Григоренко у категорії 73 кг підняв у ривку 85 та поштовху 100 кг.

Всі переможці та призери отримали медалі, дипломи та цінні подарунки. Нагородження проводили заступник голови відділення НОК України в Київській області, директор ДЮСШ «Юність» Володимир Корнієнко та головний суддя змагань, старший тренер-викладач відділення важкої атлетики ДЮСШ «Юність» Сергій Нікулін. 

Медіа