На Чернігівщині пройшов святковий #OlympicLab з боксером-чемпіоном
24 Грудня 2020 Поділитися
На Чернігівщині пройшов святковий #OlympicLab з боксером-чемпіоном

З нагоди відзначення 30-річчя створення Національного олімпійського комітету України, регіональним олімпійським осередком Чернігівщини разом з учнями Михайло - Коцюбинської гімназії було реалізовано Всеукраїнський захід Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation #OlympicLab за модулем «Чат з чемпіонами та навички лідерства».

Учні гімназії привітно зустрічали професійного боксера Дмитра Митрофанова, який здобув пояс WBO Oriental, майстра спорту України міжнародного класу з боксу, учасника ХХХІ Олімпійських ігор, фіналіста Всесвітньої серії боксу, чемпіона Всесвітньої Універсіади, бронзового призера чемпіонату Європи та триразового чемпіона України з боксу, а також його наставника Вадима Казаніна «Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України», тренера вищої категорії з боксу.

Зустріч відбулася у форматі розповіді, Дмитро Митрофанов розповів про свій спортивний шлях, про зайняття боксом, про спорт вищих досягнень та про нещодавно завойований пояс WBO Oriental. «Щоб досягти успіху треба тренуватись. Спорт робить вас сильними, міцними та здоровими», а також діти мали змогу поспілкуватися зі спортсменом та його тренером у форматі «запитання – відповідь».

На завершення #OlympicLab почесні гості побажали майбутнім спортсменам перебороти свої страхи, бути рішучими, націленими на спортивний результат та досягнення своєї мети.

 Зустріч з чемпіоном додала мотивації підростаючому поколінню для занять спортом. Завершилася зустріч врученням учням подарунків від Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, автографами боксера та фото на згадку.

 

 

Медіа