Сільська молодь Хмельничини активно долучилася до святкування 30-річчя НОК України
24 Грудня 2020 Поділитися
Сільська молодь Хмельничини активно долучилася до святкування  30-річчя НОК України

В закладах загальної середньої освіти Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади Кам’янець-Подільського району дитячо-юнацькою спортивною школою «Лідер», з дотриманням карантинних норм та вимог, проведено спортивно-масові заходи, присвячені 30-річчю створення Національного олімпійського комітету України.

Ювілейні урочистості  розпочались 16 грудня на базі Гуменецького ліцею  спортивним святом під гаслом «Ми - майбутні олімпійці»!, в ході якого вихованці відділення легкої атлетики ДЮСШ «Лідер» взяли участь у  Олімпійській вікторині та бесіді про шлях   спортсменів Поділля до олімпійських п’єдесталів.                                                                                                                                       

Спортивне свято «Вперед до Олімпійських нагород»! з вихованцями групи початкової підготовки відділення волейболу відбулося того ж дня і у  Нігинській ЗОШ І-ІІІ ступенів, з якими проведено бесіду на тему «Історія розвитку волейболу» та Олімпійську вікторину.                                              


17 грудня  на базі Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ступенів під час спортивного свята «Ми - майбутні олімпійці» вихованці групи початкової підготовки першого року навчання відділення дзюдо взяли участь в Олімпійській вікторині, в якій усі спортсмени показали хорошу теоретичну підготовку, та в показовому навчально-тренувальному занятті.

21 грудня  на базі Голосківської ЗОШ І-ІІІ відбулось спортивне свято «Разом до олімпійських нагород». З вихованцями трьох навчально-тренувальних груп були проведені бесіди про історію розвитку тенісу настільного, Олімпійську вікторину та майстер-клас з цього популярного в регіоні виду.

По закінченні святкових заходів  усі задіяні в них учні названих шкіл отримали олімпійську літературу, щоденники, блокноти, зошити та іншу атрибутику, яку надало відділення НОК України в Хмельницькій області.

 

Медіа