У Кам'янському пройшов турнір пам'яті Олімпійського чемпіона Султана Рахманова
29 Грудня 2020 Поділитися
У Кам'янському пройшов турнір пам'яті Олімпійського чемпіона Султана Рахманова

Традиційний зимовий турнір з важкої атлетики «Богатирі Придніпров'я», що проводиться у місті Кам'янському, в цьому році був присвячений пам'яті видатного Олімпійського чемпіона Дніпропетровщини Султана Рахманова та його здобуткам на Олімпійських іграх 1980 року. Тобто, ці змагання були приурочені 40-річчю перемозі Султана Сабуровича на Іграх. Захід був проведений під патронатом НОК України та пройшов за підтримки обласного олімпійського осередку.

Символічно, що захід відбувся у нещодавно відкритому центрі важкої атлетики імені Султана Рахманова. Й зібрав всього 56 спортсменів у різних вагових категоріях. Всі вони були розділені на окремі групи, аби дотримуватись всіх норм карантину. Атлети представляли 8 організацій з Павлограду, Кривого Рогу, с.Соленого, с.Маломихайлівки, Дніпра та самого міста Кам'янське. Почесним гостем заходу став інший уславлений наш Чемпіон, член виконкому Відділення НОК України в Дніпропетровській області - Юрій Зайцев.

Кращими атлетами турніру за показаними результатами були визнані: Оксана Ярмошенко (ДЮСШ № 2 м.Кам'янське, сума 214,9 кг.), Вікторія Іщук (ДЮСШ №9 м.Кривий Ріг, 201,8 кг.), Віктор Летучий (м.Дніпро, 315 кг.) та Антон Петеримов (ДЮСШ №2 м.Кам'янське, 314,8 кг.).

Всі переможці і призери у всіх вагових категоріях були нагороджені призами та Кубками від олімпійського осередку.

Богатирського здоров'я всім!

Медіа