У Хмельницькому відбувся дитячий турнір за участю відомої легкоатлетки
28 Грудня 2020 Поділитися
У Хмельницькому відбувся дитячий турнір за участю відомої легкоатлетки

З нагоди відзначення 30-річчя заснування Національного олімпійського комітету України, в манежі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді, за сприяння регіонального олімпійського осередку, проведено відкритий легкоатлетичний турнір.

У змаганнях, до програми яких господарі включили біг на 60, 300, 600 метрів, стрибки у довжину та висоту, взяли участь вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл двох вікових груп ( 2008-2009 та 2010 років народження і молодші) з Хмельницької, Тернопільської, Львівської областей.                                                                                                    
Всі прибулі на турнір юні спортсмени мали також можливість спостерігати за показовими виступами віцечемпіонки світу Марини Бех-Романчук, для якої у зимовий період цей манеж слугує основним місцем для тренувань.                                                                      

Враховуючи оприлюднену напередодні інформацію про отримання Мариною Бех-Романчук за версіями спортивних журналістів авторитетних вітчизняних та зарубіжних організацій звання «Найкращого атлета» в Україні та найкращої  стрибунки у довжину в світі 2020 році,  їй та  безпосередньому наставнику, заслуженому тренеру України Вадиму Крушинському очільники регіонального олімпійського осередку та федерації легкої атлетики Хмельницької області вручили подарунки.

Натхненні присутністю  уславленої спортсменки краю, юні легкоатлети-початківці завзято взялися встановлювати власні перші рекорди, кращі з яких в кожному виді отримали  грамоти, медалі і заохочувальні призи від організаторів.

 

Медіа