На Дніпропетровщині пройшов Передноворічний футбольний турнір «Наша гра» серед дівчат
26 Грудня 2020 Поділитися
На Дніпропетровщині пройшов Передноворічний футбольний турнір «Наша гра» серед дівчат

У спортивному комплексі «Слобожанський», за ініціативи Асоціації футболу Дніпропетровської області та за підтримки Відділення НОК України в Дніпропетровській області, відбувся дружній футзальний турнір серед дівчат. Всього у турнірі взяли участь 4 колективи - з Дніпра, Петриківки та Синельникове.

Метою турніру було - підтримати розвиток жіночого футболу в регіоні, дати юним футболісткам відчути, що ними опікуються, що їх результати і прогрес важливі. До того ж, турнір саме серед дівчат дуже органічно вписується в один з фундаментальних напрямків діяльності НОК України - гендерної рівності. Саме тому, регіональний олімпійський осередок  на чолі з Андрієм Павелком з радістю встановив чудові набори подарунків для кожної учасниці дійства.

Команди грали по коловій системі. Але організатори вирішили не підбивати підсумки змагань, нагородивши всі команди однаково, без визначення підсумкових місць. По-перше, тому що на даний час конкурувати з командою ФК «Дніпро» в жіночому футболі області дуже важко, практично не можливо. А по-друге, тому що турнір був святковим Передноворічним і за задумом переможцями повинні були себе відчувати всі учасниці.

Тому загальне вручення подарунків та грамот наприкінці заходу від виконавчого директора Відділення НОК України Олександра Дювбакова та його колег з АФДО Ярослава Деревянко та Романа Прощенка, а також загальне фото, стали апофеозом чудового  заходу.

Медіа