Книгозбірні Хмельниччини сприяють популяризації Олімпійського руху
04 Січня 2021 Поділитися
Книгозбірні Хмельниччини сприяють популяризації Олімпійського руху

У рамках святкових заходів з нагоди 30-річниці заснування Національного олімпійського комітету України, в бібліотеках Хмельниччини розгорнуті книжкові виставки спортивної літератури, до числа експонатів яких увійшли і видання, передані книгозбірням у попередні роки в рамках Всеукраїнської акції НОК України «Олімпійська книга». Днями до Хмельницької центральної міської бібліотеки на виставку «Сила олімпійського руху» завітав перший заступник голови відділення НОК України в області Віктор Флентін і вручив її працівникам чергові подарунки і нові книги із серії «Олімпійська спадщина України».

Тож  фонд системи бібліотек міста поповнився новими виданнями про історію спорту. Презентуючи книги, Віктор Володимирович акцентував свою увагу фахівців читального залу на призерах олімпійських ігор з Хмельниччини  - Сергії Нагорному, Анатолію Бондарчуку, Ірині Мерлені, Юрії Філатову, Дмитрові Янчуку, Аліні Комащук, Галині Пундик, Ользі Жовнір та інших уславлених спортсменах і наставниках краю, змістовній інформації з фотографіями у виданнях, практичних порадах щодо занять спортом та різними оздоровчими методиками.                                                                                           
Аналогічні зустрічі проведені з керівництвом та працівниками бібліотек обласного підпорядкування, зокрема універсальною науковою та для дітей ім. Т.Г.Шевченка, які стали дієвими партнерами відділення НОК України в Хмельницькій області.

Бібліотекарі засвідчили, що тема спорту й олімпізму не залишає байдужими представників різних поколінь.

З керівниками цих культурно-просвітницьких закладів погоджено низку заходів щодо популяризації Олімпійського руху  в 2021 році, в яких передбачені зустрічі з уславленими спортсменами краю, Олімпійські уроки, вікторини, в першу чергу, під час проведення ХХХІІ  Олімпійських ігор, з нагоди Міжнародного дня спорту, Всесвітнього дня здоров’я.

Медіа