Про успіх та принципи спортивної кар’єри з #Olympiclab для волейболістів Тернопільщини
05 Січня 2021 Поділитися
Про успіх та принципи спортивної кар’єри з #Olympiclab для волейболістів Тернопільщини

В Борщеві відбулися, засновані регіональним осередком НОК України в Тернопільській області, традиційні юнацькі змагання з волейболу пам’яті колишнього керівника відділу фізичної культури і спорту місцевої райдержадміністрації, вихованця товариства «Колос» Григорія Олійника. Цього року турнір мав кілька родзинок. По-перше, проходив в рамках святкування 30-річчя Національного олімпійського комітету України. Другою особливістю змагань стала реалізація модулю про основи бізнесу та кар'єри спортивно-інтерактивного проєкту НОК України та Coca-Cola Foundation - #OlympicLab.

Поспілкувався з учасниками завітав голова Борщівського районного осередку НОК України, майстер спорту України з вільної боротьби Юрій Гуцул. Почесний гість розповів про свій життєвий шлях поєднаний зі спортивною та трудовою діяльністю. Поділився він також одним з важливих принципів успіху - цінувати команду. Адже жоден бізнесмен або спортсмен не домігся б великих результатів без підтримки команди.  І той, хто це розуміє, йде далеко вперед.

 Переможцями змагань стали волейболісти з Мельниці-Подільської. Другою фінішувала команда із Заліщиків, третіми — господарі турніру, які під час нагородження також отримали олімпійські подарунки від відділення НОК України в Тернопільській області. 

 

Медіа