Юні спортсмени Кропивницького дізнавались про основи бізнесу та кар‘єри разом з #OlympicLab
11 Січня 2021 Поділитися
Юні спортсмени Кропивницького дізнавались про основи бізнесу та кар‘єри разом з #OlympicLab

За ініціативи відділення НОК України в Кіровоградській області в м. Кропивницькому проведено відразу два заходи за напрямком «Основи бізнесу та кар’єри» проєкту #OlympicLab, який реалізує Національний олімпійський комітет України за підтримки The Coca-Cola Foundation.

На території Кропивницької міської велобази з юними  велосипедистами зустрівся майстер спорту міжнародного класу з велоспорту Юрій Симоненко. Уславлений атлет розповів про свою спортивну кар’єру від спортсмена до тренера, від методиста до директора ШВСМ.

А в спортивному клубі «Зірка» Кандидат у майстри спорту України з баскетболу, чемпіонка України, учасниця чемпіонату Європи серед ветеранів Наталія Воротнюк-Музичук провела для вихованців відділення баскетболу КДЮСШ № 4 цікаву лекцію про можливості реалізації себе в житті після завершення активної спортивної кар’єри.

Після спілкування з відомими атлетами юнаки та дівчата взяли участь у відкритих тренуваннях із велоспорту і баскетболу, а також отримали від НОК України подарунки із символікою проєкту #OlympicLab.

Медіа