Промоутери, координатори та репортери: програма Молодих олімпійських послів Європи продовжує роботу трьох функціональних груп
13 Січня 2021 Поділитися
Промоутери, координатори та репортери: програма Молодих олімпійських послів Європи продовжує роботу трьох функціональних груп

Через три місяці після початку програми у вересні 2020 року, нова група європейських молодих олімпійських послів з 24 країн регулярно проводить вебінари для досягнення цілей програми та підготовки до проведення освітніх заходів для спортсменів протягом періоду, коли мав відбутися ЄЮОФ-2021 у Вуокатті.

Однією з особливостей цієї програми є те, що всі дії  відбуваються онлайн, а учасники  взаємодіють один з одним у віртуальному просторі. Цей новий формат пропонує прекрасну можливість контакту зі спортсменами через різні канали зв'язку і створення онлайн-співтовариства, яке навчиться дорожити олімпійськими цінностями в цифровому форматі.

Європейські молоді олімпійські посли розділені на три функціональні групи, кожна з яких зосереджена на різних аспектах програми: промоутери, координатори та репортери. Ідея цієї ініціативи полягає в тому, що спортсмени спочатку повинні дізнатися про програму (завдання промоутерів), потім активно брати участь в заходах з допомогою своїх товаришів по команді та наставників (завдання координаторів) і, нарешті, дати зворотний зв'язок про те, чому вони навчилися і як вони задіяні в олімпійських цінностях (завдання репортерів).

Серед учасників програми є й представник України. До групи промоутерів за пропозицією Національного олімпійського комітету увійшов наш 25-річний гірськолижник Дмитро Мицак, який  вперше взяв участь в ЄЮОФ в 2011 році. Дмитро брав участь також  в ЮОІ-2012 та Олімпійських іграх в Сочі-2014. Він є заступником голови Комісії атлетів НОК України, активно сприяє поширенню олімпійських цінностей в нашій країні, проводячи олімпійські уроки, долучаючись до інших олімпійських проєктів й керуючи гірськолижної школою, в якій навчається близько 120 дітей.

Основна діяльність групи «Промоутери» полягає в пошуку творчих способів поширення інформації про заходи, залученні та мотивації спортсменів до участі в програмі ЄМОП, а також у створенні плану просування проекту. До цієї групи також увійшли активісти та спортсмени з Іспанії, Туреччини Словенії, Косово, Фінляндії, а також Боснії та Герцеговини. Всі вони люблять спорт та за допомогою різних практик поширюють ідеї олімпізму.

Медіа