В #OlympicLab відомий боксер розкривав учням Чернігова секрети лідерства
04 Лютого 2021 Поділитися
В #OlympicLab відомий боксер розкривав учням Чернігова секрети лідерства

Регіональним олімпійським осередком Чернігівщини разом з учнями Навчально-реабілітаційного центру № 2 реалізовано Всеукраїнський захід Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation #OlympicLab за модулем «Чат з чемпіонами та навички лідерства».

Тримати справжні життєві удари, стрімко йти до своїх життєвих цілей не зважаючи на свої особливості – можуть навчити тільки сильні духом.

До учнів завітав професійний боксер Дмитро Митрофанов, який здобув пояс WBO Oriental, майстер спорту України міжнародного класу, учасник ХХХІ Олімпійських ігор, фіналіст Всесвітньої серії боксу, чемпіон Всесвітньої Універсіади, бронзовий призер чемпіонату Європи та триразовий чемпіон України з боксу.

Дмитро розповів про свій спортивний шлях, про зайняття боксом, про свого наставника та на кого потрібно рівнятися.

Боксер провів відкрите тренування разом з учнями закладу: запальну боксерську розминку,  спаринги з дітлахами та показав декілька боксерських прийомів. Діти з зацікавленістю слухали чемпіона та з великим бажанням повторювали боксерські прийоми.

Зустріч з чемпіоном додала мотивації дітям для занять спортом. #OlympicLab завершився врученням учням подарунків від Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, автографами боксера та фото на згадку.

 

Медіа