До святкування Глобального тижня спорту ЮНЕСКО долучились майбутні медики Полтавщини
04 Лютого 2021 Поділитися
До святкування Глобального тижня спорту ЮНЕСКО долучились майбутні медики Полтавщини

Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України долучається до Глобального тижня спорту «Global Sports Week Paris». Він об’єднує міжнародних лідерів та інших впливових представників спорту для обміну досвідом та побудови майбутнього. Слід відзначити, це новий досвід для полтавської молоді.

Сьогодні у Полтавському медичному коледжі був реалізований Всеукраїнський захід Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation #OlympicLab за  напрямком «Основи бізнесу та кар’єри».
Під час заходу учасникам розповіли про співпрацю України з ЮНЕСКО. Юні медики переглянули мотиваційні ролики «Формули успіху». Де про свою формулу успіху розповідали Президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, який є також чемпіоном спорту ЮНЕСКО, призерка Олімпійських Ігор з художньої гімнастики Ганна Різатдінова та співак Потап.
Учасники заходу отримали цінні подарунки від Національного олімпійського комітету України у вигляді сувенірної атрибутики з автографом Очільника НОК України Сергія Бубки.

Також медичний коледж переміг за підсумками Олімпійського уроку та Олімпійського тижня у Полтавській області. Тож, відповідальний секретар обласного відділення НОК України Олена Кучеренко вручила подарунки Директору коледжу Олені Синенко, адміністрації та активним учасникам заходу.

Медіа