УДФСУ приєднався до проєкту НОК України та відзначив Глобальний тиждень спорту
05 Лютого 2021 Поділитися
УДФСУ приєднався до проєкту НОК України та відзначив Глобальний тиждень спорту

В Університеті державної фіскальної служби України, у рамках відзначення Глобального тижня спорту, реалізовано напрям «Розвиток бізнесу та кар’єри» пізнавального проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab. Організував захід Навчально-науковий інститут спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації спільно з Ірпінським державним коледжем економіки та права за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області.

Нагадаємо, Глобальний тиждень спорту проводиться вдруге під патронатом ЮНЕСКО Це новий щорічний напрямок у світі спорту, який об’єднує міжнародних лідерів спорту та інших впливових представників для обміну досвідом та майбутнього розвитку спорту.

Участь у заході взяли студенти та спортсмени УДФСУ, перший проректор з навчально-методичної та виховної роботи Олег Шевчук, проректорка з науково-педагогічної роботи та інфраструктури Оксана Ярова, директорка Ірпінського державного коледжу економіки та права Оксана Пілевич, голова відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський та його заступник Володимир Корнієнко, представниця НОК України Вікторія Веселова та  працівники ННІ СФБПР

Під час відкриття  Ігор Малинський подякував присутнім за підтримку розвитку фізичної культури й спорту та відмітив, що в навчальному закладі дуже багато спортсменів, які вже досягли значних результатів і не зупиняються на досягнутому:

 «Багато студентів та випускників УДФСУ здобули високих результатів на світових аренах в багатьох видах спорту. Серед них є Чемпіони світу та Європи, багаторазові призери Чемпіонатів України, переможці Міжнародних та Всеукраїнських турнірів, майстри спорту і кандидати в майстри спорту», – зазначив він та додав, що університет завжди підтримує спортсменів, а також прагне популяризувати спорт та фізичну активність, адже саме це формує здорову націю.

Під час заходу учасники переглянули мотиваційні ролики «Формули успіху», де про свою формулу успіху розповів Президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, який є також чемпіоном спорту ЮНЕСКО. Крім цього, присутні згадали та відмітили здобутки студентів та випускників УДФСУ, а саме: Анну Лисенко, Дмитра Солов’я, Валерія Андрійцева, Якова Хаммо, Олександра Старкова, Олександра Хоцянівського, Ярослава Амосова та братів Дмитра і Владислава Парубченків.

Варто зауважити, що спортивні досягнення студентів – це гордість УДФСУ, саме тому у навчальному закладі облаштована «Алея слави. Олімпійці». Біля неї щорічно вшановують пам’ять хвилиною мовчання Героя Небесної Сотні, Героя України, студента Ірпінського державного коледжу економіки та права Дмитра Максимова, який загинув на Майдані.

Завершив захід гімн Національного олімпійського комітету України,  а учасники проєкту отримали олімпійські подарунки.


 

Медіа