Сергій Бубка привітав суперфіналістів «Брейн-ринг – Луганщина олімпійська», що проходив у рамках Глобального тижня спорту під патронатом ЮНЕСКО
05 Лютого 2021 Поділитися
Сергій Бубка привітав суперфіналістів  «Брейн-ринг – Луганщина олімпійська»,  що проходив у рамках Глобального тижня спорту  під патронатом ЮНЕСКО

З нагоди відзначення Глобального тижня спорту, що триває під патронатом ЮНЕСКО, у приміщенні Луганської обласної державної адміністрації визначали кращих знавців олімпійського руху серед школярів регіону у суперфіналі обласного освітнього пізнавального заходу «Брейн-ринг – Луганщина олімпійська».

Учнівську молодь, наставників команд, почесних гостей заходу, серед яких: голова Луганської ОДА-керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, заступник Міністра освіти і науки України Артур Селецький, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко,  а також представників регіональних олімпійських осередків, які долучились до заходу в режимі онлайн, привітав Посол Доброї Волі ЮНЕСКО, президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

«Радий вітати нашу талановиту молодь з виходом у суперфінал пізнавального заходу «Брейн-ринг – Луганщина олімпійська». Кожен з вас - вже переможець, але завжди слід пам’ятати, як у спорті, так і у житті ви самі для себе головний суперник, тож переможеш себе – переможеш усіх», - наголосив він.


«Символічно, що сьогоднішній захід проходить під час Глобального тижня спорту, який з 1 по 5 лютого триває у світі під патронатом ЮНЕСКО. Мені, як Послу Доброї Волі ЮНЕСКО, приємно через спортивну діяльність сприяти зміцненню миру та безпеки, розвитку культури, науки, освіти».

За словами Сергія Бубки, кожен повинен працювати над самовдосконаленням, тож закликав учнівську молодь  вдосконалювати свої навички, відкривати нові знання та, звісно, займатися спортом.


Президент НОК України висловив подяку за підтримку розвитку олімпійського руху Луганській ОДА та її очільнику Сергію Гайдаю, олімпійському осередку Луганщини на чолі з Віктором Острєцовим, МОН України, а також усім організаторам чудового заходу для школярів, а учасникам побажав цікавої та чесної боротьби:

«Ваші знання, ваше здоров’я – це справжнє багатство вашого життя. Ставте перед собою цілі, мрійте, завжди вірте в свої сили й впевнено йдіть до звершень мрій», - наголосив Сергій Бубка, відзначивши, що молоді є на кого рівнятися, адже у різні роки спортсмени краю здобули 49 олімпійських нагород різного гатунку.

Брейн-ринг став  спільним пілотним проєктом Луганського обласного відділення НОК України та Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і проходив за підтримки Луганської ОДА, Луганського обласного відділення Олімпійської академії України і ГО «Спортивна спілка школярів та студентів».


За підсумками відбіркових ігор , що проходили в он-лайн режимі протягом листопада-грудня 2020 року, до проєкту долучилися понад 200 учасників - 38 команд загальноосвітніх навчальних закладів області.

У підсумку інтелектуальних баталій перемогу у супер-фіналі здобула  команда Троїцького ліцею.  Разом з позитивними емоціями від захопливої гри всі учасники суперфіналу отримали цінні подарунки, комплекти олімпійської літератури та футболки від НОК України, буди нагороджені медалями та дипломами від Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, а  команда-переможець забере до свого навчального закладу ще й Кубок кращих знавців олімпійської історії Луганщини.


Медіа