У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича створюють «Олімпійські хвилинки»
12 Лютого 2021 Поділитися
У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича створюють «Олімпійські хвилинки»

12 лютого у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на факультеті фізичної культури та здоров’я людини в рамках наукового проекту Міністерства освіти і науки України «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобам олімпійської освіти» було створено та реалізовано в навчальний процес студентів «Олімпійські хвилинки».

«Олімпійські хвилинки» – це серії відеороликів за участі олімпійців Буковини та фахівців у галузі фізичної культури, фізичного виховання і спорту. Захід був організований за ініціативи кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента, члена виконкому Олімпійської академії України Ярослава Галана.

Активну участь у заході взяли чемпіон світу з легкої атлетики, учасник трьох Олімпійських ігор,  голова відділення Національного Олімпійського комітету України у Чернівецькій області Іван Гешко та заступник декана з навчально-виховної роботи, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Олена Мороз.

Серія відеороликів «Олімпійських хвилинок» спрямована на оздоровлення учнів та студентів під час дистанційного навчання. Така рухова активність дає змогу їм підтримувати своє здоров’я, а саме зміцнити поставу, покращити кровообіг, що в свою чергу збільшить розумову діяльність молоді у процесі онлайн-навчання. Ці хвилинки вже адаптовані в навчальний процес студентів (спеціальності Середня освіта. Фізична культура) та здійснюється їх експериментальна перевірка і дієвість.

Такі «Олімпійські хвилинки» студенти сприймають позитивно та використовуватимуть їх під час педагогічної практики у загальноосвітніх навчальних закладах.

Медіа