До OlympicLab приєднались студенти Донеччини
16 Лютого 2021 Поділитися
До OlympicLab приєднались студенти Донеччини

У гості до студентів Донбаського інституту техніки і менеджменту МНТУ ім. академіка Юрія Бугая завітали представники регіонального осередку НОК України. Молоді був представлений всеукраїнський освітній проєкт #OlympicLab за напрямком «Олімпійські та людські цінності», що впроваджується НОК України.

Увага слухачів була прикута до історії розвитку Олімпійського руху, до проєктів НОК України, які спрямовані на розвиток та самовдосконалення, до олімпійських та людських цінностей. Розповідь відповідального секретаря відділення Дмитра Подопригори про досягнення спортсменів Донеччини на олімпійських аренах супроводжувалась переглядом відео-фільму. А відео-ролики від НОК України допомогли в розкритті теми про олімпійські цінності.

Студенти охоче долучились до розмови з гостем - майстром спорту України з боротьби греко-римської Максимом Сорокою. Чемпіон поділився власним досвідом на шляху до перемог, розповів про свою мотивацію та про свої досягнення.

Також в навчальному закладі був даний старт Всеукраїнській акції «Олімпійський куточок» в Донецькій області. Кафедрі «Фізична терапія та здоров'я людини», яку очолює Ануш Сігова, була передана олімпійська література від НОК України та Олімпійської академії України для подальшого просування фундаментальних принципів і цінностей Олімпізму.

На завершення цікавої та пізнавальної зустрічі відбулася фотосесія, усі учасники проєкту отримали подарунки та сувеніри від НОК України з відповідною символікою.

Медіа