«Олімпійський куточок» - у Трускавецькому «Спортовці»
23 Лютого 2021 Поділитися
«Олімпійський куточок» - у Трускавецькому «Спортовці»

З ініціативи відділення НОК України у Львівській області й за підтримки міської влади Трускавця, відбулася урочиста передача для місцевого дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» унікальної літератури олімпійської та спортивної тематики у межах проєкту Національного олімпійського комітету України «Олімпійський куточок».

Захід відбувся на урочистому параді відкриття обласних змагань з плавання серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н. – учнів ДЮСШ системи освіти Львівщини й за участі голови Трускавецької міської громади Андрія Кульчинського, начальника обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОіН України, кандидата технічних наук Анатолія Ігнатовича, начальника відділу молоді та спорту Трускавецької міської ради Романа Коваля, членів Олімпійської ради Львівщини: голови правління ГО «Європейська інтеграція України» Івана Цегенька, президента обласної федерації гімнастики, Заслуженого тренера України Романа Веклюка та ін.

Заступниця голови-відповідальна секретар відділення НОК України у Львівській області, голова регіонального відділення Олімпійської академії України проф. Оксани Вацеба разом із гостем свята з Полтавщини – представником міського відділення НОК України в Горішніх Плавнях Миколою Шишліковим,  розповіли про передану спеціалізовану літературу для вихованців відділень баскетболу, волейболу, тенісу, плавання, боксу, вільної боротьби та футболу ДЮСК «Спортовець», про значимість олімпійських цінностей в житті кожної молодої людини та про важливість ведення здорового способу життя й ролі спорту у сучасному суспільстві.

А відтак, майже 100 юних плавців, кожен з яких отримав у подарунок від НОК України олімпійський щоденник та олімпійський зошит, розпочали змагатися на водних доріжках басейну «Спортовця». А ті, у кого старти були заплановані на пізніший період, відразу взялися розглядати нові книги про спорт та олімпізм.

Медіа