Спортивне свято для дошкільнят Кропивницького
23 Лютого 2021 Поділитися
Спортивне свято для дошкільнят Кропивницького

2021-й – є роком проведення Ігор ХХХІІ Олімпіади в м. Токіо. З метою підготовки до наймасштабнішої спортивної події чотириріччя відділенням НОК України в Кіровоградській області в рамках Всеукраїнської церемонії «Свято Олімпійського прапора» заплановано реалізувати впродовж року низку спортивно-пізнавальних та урочистих заходів, спрямованих на поширення ідеалів олімпізму серед дітей і молоді.

Представники обласного олімпійського осередку завітали до найменших шанувальників спорту, вихованців кропивницького дошкільного навчального закладу № 21 «Струмочок». Розпочалося спортивне свято з урочистого внесення олімпійського прапора. Почесні гості розповіли дошкільнятам про історію виникнення Олімпійських ігор, види спорту в яких змагаються атлети, найвідоміших українських олімпійців.

Потім діти виконали загальну руханку, взяли участь у цікавих спортивних естафетах, а також виявили гарні пізнання зі світу спорту, відповідаючи на запитання олімпійської вікторини.

На згадку про участь у заході майбутні спортивні зірочки, крім незабутніх вражень,  отримали сертифікати учасника та сувеніри від Національного олімпійського комітету України, а для облаштування «Олімпійського куточка» в дитячому садку організатори спортивного свята вручили педагогам навчального закладу літературу на олімпійську тематику.

Медіа