Сумчани пізнавали себе разом з #OlympiсLab та відомою біатлоністкою
24 Лютого 2021 Поділитися
Сумчани пізнавали себе разом з #OlympiсLab та відомою біатлоністкою

Підтримуючи серію заходів Всеукраїнського проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab, Сумське регіональне відділення продовжує популяризувати здоровий спосіб життя, поширювати ідеї олімпізму та працювати над розвитком олімпійського руху в Україні через його напрямки.

В рамках проєкту видатна спортсменка Сумщини, срібна призерка Олімпійських ігор, а нині голова відділення НОК України в Сумській області  Олена Петрова, запросила всіх бажаючих на відкриту прогулянку на просторах бази олімпійської підготовки лижників та біатлоністів «Динамо», де минали роки її спортивного життя. Всі бажаючи мали змогу поспілкуватися, отримати майстер-клас та автограф від чемпіонки.

 Темою зустрічі Олена Петрова обрала напрямок проєкту OlympicLab «Розвиток/добробут - пізнай себе». Він покликаний заохотити дітей та молодь дотримуватися прислів’я: «Вік живи - вік навчайся», допомогти з’ясувати свої інтереси та знайти цілі в житті, розкрити позитивні здібності кожної особистості, розвивати свій талант на користь.

 

Медіа