У Чернівцях провели #OlympicLab для студентів індустріального коледжу
11 Березня 2021 Поділитися
У Чернівцях провели #OlympicLab для студентів індустріального коледжу

Регіональний олімпійський осередок Буковини, в рамках всеукраїнського проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab, організував для студентів Чернівецького індустріального коледжу» зустріч «Чат з чемпіонами та навички лідерства».

Почесним гостем заходу став  заслужений майстер спорту з легкої атлетики, чемпіон Європи та світу, учасник Олімпійських ігор, голова відділення НОК в Чернівецькій області Іван Гешко, який поділився з молоддю спогадами про ключові моменти своєї спортивної кар’єри.  

Відповідальний секретар відділення НОК України у Чернівецькій області, член виконкому Олімпійської Академії України Ярослав Галан розповів про важливе значення олімпійської освіти у формуванні патріотичних цінностей молодого сучасного покоління, методи підвищення мотивації молоді до занять фізичною культурою і спортом, зокрема в теперішніх умовах під час пандемії. Саме це дасть змогу молодому поколінню покращити свої розумові здібності, рухові якості та забезпечить їхнє національне виховання.

У ході заходу студенти мали змогу особисто поспілкуватися з видатним спортсменом Іваном Гешком та отримати вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Найактивніші учасники заходу отримали пам’ятні подарунки, а навчальний заклад – олімпійську літературу, в рамках всеукраїнського проєкту «Олімпійська книга».

Захід був проведений з нагоди 30-ї річниці від дня заснування національного Олімпійського комітету України.

Медіа