Оргкомітети Пекіна-2022 та Парижа-2024 прозвітували про успіхи у підготовці Олімпійських ігор
12 Березня 2021 Поділитися
Оргкомітети Пекіна-2022 та Парижа-2024 прозвітували про успіхи у підготовці Олімпійських ігор

Організаційні комітети зимових Олімпійських ігор в Пекіні 2022 року й Ігор Олімпіади в Парижі 2024 року представили звіти під час засідання 137-ї сесії Міжнародного Олімпійського Комітету, розповівши про свої недавні успіхи і зосередивши увагу на важливих результатах в найближчі місяці. Нагадаємо, в роботі сесії беруть участь і представники України, члени МОК, Олімпійські чемпіони – президент НОК Сергій Бубка та віцепрезидент НОК Валерій Борзов.

Виконавчий віцепрезидент Оргкомітету Пекін-2022 Чжан Цзяньдун і голова Координаційної комісії МОК з підготовки до проведення зимових Олімпійських ігор Пекін-2022 Хуан Антоніо Самаранч поінформували сесію МОК про прогрес, досягнутий в Китаї у зв'язку з підготовкою столиці до проведення зимових Олімпійських ігор наступного року.

Після завершення будівництва всіх 12 спортивних об'єктів відповідно до графіка до кінця 2020 року, Чжан пояснив, що багато з цих об'єктів пройшли випробування в останні тижні. Сюди входили заходи із зимових видів спорту, які проводилися в зонах Яньцин і Чжанцзякоу з 16 по 26 лютого.

Виконавчий віцепрезидент Чжан також підкреслив, що Оргкомітет Пекіна-2022 приділяє особливу увагу безпеці зимових Олімпійських ігор наступного року. Розробка плану протидії COVID-19 залишається пріоритетом для проведення Ігор. Також було відзначено, що зараз розробляються посібники по процедурах та заходам запобігання поширенню вірусу для учасників Ігор Пекін-2022.

Президент Оргкомітету Париж-2024 Тоні Естанге і генеральний директор Етьєн Тобуа представили огляд нещодавніх успіхів і майбутніх планів їх Організаційного комітету за підтримки голови Координаційної комісії МОК Париж-2024 П'єра-Олів'є Бекерс-В’єжан.

Оргкомітет Париж-2024 відзначив важливість адаптації до глобальної охорони здоров'я і економічної кризи та зобов'язався дотримуватися початкового бюджетного пакета в 3,9 мільярда євро. Одним з основних факторів, що сприяли цьому огляду, стало затвердження генерального плану нових об'єктів, зменшення кількості використовуваних об'єктів і підвищення операційної ефективності.

До недавніх успіхів Париж-2024 відніс і активності під час Олімпійського та Паралімпійського тижня, що проходив у Франції на початку цього року. Заходи мали на меті включити 30 хвилин фізичної активності в шкільний день, охопивши ініціативою понад 500 000 дітей в понад 3 000 навчальних закладах за підтримки понад 200 спортсменів.

 

Медіа