В #OlympicLab призерка Олімпійських ігор Анна Різатдінова провела майстер-клас для черкаських гімнасток
15 Березня 2021 Поділитися
В #OlympicLab призерка Олімпійських ігор Анна Різатдінова провела майстер-клас для черкаських гімнасток

Бронзова призерка Олімпійських ігор-2016 в Ріо-де-Жанейро Анна Різатдінова минулими вихідними завітала до Черкас. Відома спортсменка провела урок-навчання для юних вихованиць спортивних гімнастичних шкіл області. Захід, організований регіональним олімпійським осередком спільно з Черкаською обласною державною адміністрацією, відбувся в межах Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та молоді Національного олімпійського комітету України #OlympicLab за напрямком «Чат з чемпіонами та навички лідерства».

Такий нестандартний та масштабний «Чат з чемпіоном» провели на базі легкоатлетичного «Манежу». Участь у майстер-класі від Анни Різатдінової взяли  спортсменки від початківців  до майстринь спорту. Тренери відзначили, такі навчання для них стали неочікуваними, але напрочуд мотивуючими як для них, так і для дітей.

 «Сьогодні я вперше завітала в Черкаси. Приємно вражена рівнем підготовки молодих гімнасток. Серед них є справжні зірочки. Коли я тільки розпочинала свій шлях, то зустрічі з іменитими спортсменами надзвичайно надихали мене», – наголосила Анна Різатдінова.

Спортсменка завітала в Черкаси на запрошення дружини голови Черкаської ОДА Єлизавети Юрушевої та ГО «Сила дівчат». Вона стала спікеркою благодійного заходу public talk, зібрані кошти від якого будуть передані до Черкаського обласного центру дитячої онкології і гематології.

Медіа