Донеччина обрала кращих спортсменів та тренерів у лютому 2021 року
16 Березня 2021 Поділитися
Донеччина обрала кращих спортсменів та тренерів у лютому 2021 року

По закінченню лютого 2021 року за підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях визначено кращих спортсменів та тренерів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю.

Серед олімпійців спортсменом місяця Донеччини визнаний Олександр Хоцянівський – заслужений майстер спорту України з боротьби вільної, срібний призер XXIV Київського міжнародного турніру, присвяченого видатним українським борцям та тренерам, який починав свою спортивну кар’єру в селищі Андріївка (нині – Волноваський район), а сьогодні представляє місто Маріуполь. Відповідно звання тренера місяця отримав його особистий наставник, заслужений тренер України Ігор Гаманілов.

Майстер спорту України з сумо, володарка «золота» чемпіонату України серед молоді до 21 і 23 років із міста Бахмут Єлизавета Моренко разом зі своїм особистим наставником, заслуженим тренером України Олегом Ревою відзначені в категорії «Неолімпійські види спорту».

Переможцями номінацій «Кращий спортсмен» і «Кращий тренер» у видах спорту серед осіб з інвалідністю стали: заслужені майстри спорту України зі спортивних танців на візках, переможці чемпіонату України Сніжана і Володимир Керничні та їх тренер Олена Харченко з міста Слов’янськ.

Медіа