Представники Хмельниччини отримали відзнаки конкурсів НОК України
16 Березня 2021 Поділитися
Представники Хмельниччини отримали відзнаки конкурсів НОК України

Наприкінці минулого року за підсумками ХХ Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та XIV Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії було визначено 38 лауреатів, серед яких четверо є представниками Хмельниччини. Зважаючи на карантинні умови, нагородження переможців та призерів конкурсів відбулося у два етапи.

У лютому, за участі президента НОК України Сергія Бубки та голови Комісії НОК «Преса та комунікації» Олега Волкова, пройшла  урочиста церемонія, що велася зі столиці у форматі відеоконференції на онлайн платформі ZOOM, під час якої відбулися представлення лауреатів та презентація подарунків.

Днями надіслані з Києва нагороди та призи були  вручені в офісі відділення НОК України в Хмельницькій області конкурсантам краю, роботи яких  увійшли до числа найкращих.

На захід прибули також члени обласного осередку Асоціації спортивних журналістів України та керівники Хмельницького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання Міністерства освіти і науки України.

Перший заступник голови відділення НОК Віктор Флентін привітав лауреатів, відзначив особливу активність подолян у конкурсі  спортивної фотографії - 58 учасників, плідну співпрацю з місцевими телерадіокомпаніями, друкованими ЗМІ, освітянами. Побажав збільшення кількості та якості програм і статей на олімпійську тематику, щоб  своєчасно  інформувати мешканців краю як про вагомі досягнення в галузі спорту і  фізкультурно-оздоровчі заходи, так і примножити  власні здобутки на різноманітних національних конкурсах.                     

А далі пам’ятні плакетки і подарунки були вручені лауреатам конкурсу серед спортивних журналістів в номінації в номінації  «Найкраща громадсько-політична газета (відділ спорту)» - міській інфрмаційно-аналітичній газеті  «Проскурів» (м. Хмельницький)  та в номінації «Найкраща спортивна газета»-обласній  спортивній газеті «Поділля-Спорт» (м. Хмельницький); а також юним фотографам – переможниці конкурсу спортивної фотографії в номінації «Діти до 16 років» Діані Ковбасюк, дев’ятикласниці Слобідсько-Красилівської ЗОШ Красилівської  ОТГ та Тимуру Сухарєву, учню10-А класу НВК №10 з  Хмельницького, який посів друге місце в цій же номінації.

Заохочуючі подарунки отримали: Ілля Русін - однокласник Тимура Сухарєва, котрий став учасником світлин призера конкурсу, та  активні учасники конкурсів з-поміж членів АСЖУ та  Хмельницького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання Міністерства освіти і науки України.

 

Медіа