Науково-освітній вебінар НОК України для спортивних фахівців
18 Березня 2021 Поділитися
Науково-освітній вебінар НОК України для спортивних фахівців

У вівторок, 23 березня, за ініціативи Національного олімпійського комітету України спільно з Міністерством молоді та спорту України і Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання і спорту України відбудеться третій вебінар в рамках нового циклу проведення науково-освітніх онлайн-семінарів для спортсменів, тренерів та фахівців з організації та управління спортом.

Тема зустрічі стане «Значення різнобічної рухової підготовки в спорті», а лектором виступить кандидат педагогічних наук, професор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Валентина Сосіна.

Нагадаємо, в рамках нової серії вебінарів НОК у 2021 році заплановано 20 онлайн-заходів, два з яких вже успішно реалізовано. Під час перших двох вебінарів представники спорту з України, Білорусії, Казахстану, Латвії, Туркменістану, Узбекистану, Молдови отримали корисну та цікаву інформацію про системи багаторічної підготовки спортсменів, метаболічні засоби супроводу процесу підготовки юних спортсменів.

Медіа