Черкаські школярі долучилися до екологічний модуля проєкту НОК України #OlympicLab в рамках програми ЮНЕСКО "Наша планета, наше майбутнє"
19 Березня 2021 Поділитися
Черкаські школярі долучилися до екологічний модуля проєкту НОК України #OlympicLab в рамках програми ЮНЕСКО

22 березня весь світ відзначає День водних ресурсів, або World Water Day, запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН в 1993 році. У День води в різних країнах проводяться заходи, присвячені підвищенню інформованості громадськості стосовно важливості збереження та освоєння водних ресурсів. На Черкащині регіональне відділення Національного олімпійського комітету України спільно із Регіональним офісом водних ресурсів в Черкаській області також організували тематичний захід. Лекцію на тему відзначення Дня водних ресурсів та їхнього захисту провели в Черкаській гімназії № 9. Цей захід відбувся за екологічним модулем в межах Всеукраїнського спортивно-масового заходу НОК України серед дітей та молоді #OlympicLab в рамках програми ЮНЕСКО "Наша планета, наше майбутнє".

Лектором виступила заступник начальника Регіонального офісу водних ресурсів в Черкаській області Жанна Куліш. Слухачами стали учні 9-го спортивного класу гімназії.

Жанна Куліш привернула увагу школярів до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання, нагадала про значення і важливість води.

«Вода є нашим найдорожчим ресурсом, що потребує відповідального та раціонального використання, адже кліматичні зміни у водній сфері вже незворотні. На сьогодні існує реальна проблема із засушеними водоймами, пониженим рівнем води у річках. Від кожного з нас залежить, як надалі розвиватимуться ці зміни», - відзначила лекторка.

Учасники заходу також переглянули відеоролик, відзнятий до Дня водних ресурсів. Гімназисти змогли більше дізнатися про водойми України, про водні запаси світу, про важливість водних ресурсів для життя тощо. Почули й про прості кроки, які може зробити кожен, аби захистити водні ресурси.

Школярі відзначили, що ця тема цікава та актуальна, і вони дізналися чимало нової інформації.

Від відділення НОК України в Черкаській області гімназисти отримали олімпійські подарунки за активну участь у заході.

Медіа