Всесвітня асоціація олімпійців оновлює свій Стратегічний план на 2021-2024 роки
19 Березня 2021 Поділитися
Всесвітня асоціація олімпійців оновлює свій Стратегічний план на 2021-2024 роки

Відбулася конференція Всесвітньої асоціації олімпійців для країн Європи, що мала на меті обговорення проєкту Стратегічного плану роботи на 2021-2024 роки. Зважаючи на умови карантину, засідання, участь в якому взяли й представники Національного олімпійського комітету України, проходило в режимі відеоконференції.

Слід відзначити, що попередній План дій був розроблений Виконкомом ВАО у співпраці з Міжнародним Олімпійським Комітетом. Тож слідуючи загальній тенденції розвитку Олімпійського руху, ВАО прагне до узгодженого з МОК плану дій.

Протягом засідання були розглянуті ключові моменти з нещодавно опублікованого Олімпійському порядку денному 2020+5. Зокрема, йшлося про  солідарність, що лежить в основі всього, що уособлює олімпійський рух, використання цифрових технології в якості потужного інструменту для просування олімпійських цінностей, роль спорту як провідного фактора сталого розвитку, зміцнення цілісності, прозорості та належного управління, а також економічну та фінансову стійкість.

Як наголосив у своєму зверненні до учасників конференції президент ВАО Жоель Бузу, поклавши ці тенденції в основу своєї роботи,  Асоціація робить свій внесок у формування посткоронавірусного світу, зміцнюючи олімпійські цінності.

Медіа