На Хмельниччині визначили кращих спортсменів лютого
19 Березня 2021 Поділитися
На Хмельниччині визначили кращих спортсменів  лютого

За версією комісії «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області в огляді-конкурсі на звання лауреата лютого серед дорослих спортсменів у суперечці між представниками «королеви спорту», боксерами, борчинями, плавцями переможницею стала легкоатлетка Марина Бех-Романчук.

Ця титулована хмельничанка,  яка цілеспрямовано наближається  до олімпійської мрії, минулого місяця посіла друге місце в стрибках у довжину на міжнародних змаганнях у Берліні (6,64 м) і виграла чемпіонат України в приміщенні (6,70 м). 

При визначенні кращого серед перспективних спортсменів у віковій категорії   юнаки, юніори та молодь члени комісії віддали перевагу ще одній  легкоатлетці - 16-річній Олександрі Чернусі з Кам’янця-Подільського, котра  другий рік поспіль перемогла на юнацькому чемпіонаті України і стала в Софії бронзовою медалісткою V юніорського чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні за участю спортсменів 2002 року народження і молодших. Попереду у талановитої подолянки відповідальні літні старти - юнацький та юніорський чемпіонати Європи, на які вона вже виконала нормативи.

В ігрових видах спорту кращими названо волейболістів ВК «Епіцентр-Подоляни» з Городка, які ведуть боротьбу за найвищі нагороди у чемпіонаті Суперліги і Кубку України.

Медіа