Учасники науково-освітнього вебінару НОК дізналися про значення різнобічної рухової підготовки в спорті
23 Березня 2021 Поділитися
Учасники науково-освітнього вебінару НОК дізналися про значення різнобічної рухової  підготовки в спорті

Сьогодні, 23 березня, відбувся третій онлайн-семінар нового циклу науково-освітніх вебінарів для спортсменів, тренерів та фахівців сфери, що ініційований Національним олімпійським комітетом України спільно з Міністерством молоді та спорту України і Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання і спорту України.

До сьогоднішньої зустрічі долучилося понад 350 учасників, які отримали багато цікавої та корисної інформації на тему «Значення різнобічної рухової підготовки в спорті» від лектору вебінару - кандидата педагогічних наук, професора Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Валентини Сосіної.

Нагадаємо, в рамках нової серії вебінарів НОК у 2021 році заплановано 20 онлайн-заходів, 2 з яких вже успішно реалізовано. Під час перших двох вебінарів представники спорту з України, Білорусії, Казахстану, Латвії, Туркменістану, Узбекистану, Молдови отримали корисну та цікаву інформацію про системи багаторічної підготовки спортсменів та метаболічні засоби супроводу процесу підготовки юних спортсменів.

Медіа