У миколаївському виші відкрили новий олімпійський куточок
24 Березня 2021 Поділитися
У миколаївському виші відкрили новий олімпійський куточок

Регіональне відділення НОК України в Миколаївській області в рамках популяризації олімпізму проводить багато різноманітних заходів, одним з яких є відкриття олімпійських куточків. Черговий такий куточок був створений в науковій бібліотеці НУК ім. адмірала Макарова.

Двадцять років тому в  університеті була відкрита спеціалізація «Олімпійський та професійний спорт». Ректор університету Євген Трушляков зазначив що НУК  – це не просто університет, а спортивний університет. Тут вже здобули вищу спортивно-олімпійську освіту багато відомих спортсменів – переможців та призерів чемпіонатів Європи, світу, та Олімпійських ігор. Зокрема,  олімпійські чемпіони Ольга Харлан, Олена Хомрова та Олександр Абраменко, тренер якого Максим Нескоромний був почесним гостем цього заходу.

Виконавчий  директор регіонального відділення НОК України в Миколаївській області Вадим Кучмій нагадав славетну історію миколаївського олімпізму і  презентував у щойно відкритому олімпійському куточку книги від Олімпійської академії України, в яких йдеться, як про стародавні Олімпійські ігри, так і про сучасні баталії на найпрестижніших світових спортивних форумах планети. Також Вадим Кучмій висловив вдячність керівникам університету за всебічну підтримку аматорського спорту та спорту вищих досягнень, а також за популяризацію олімпійського руху Миколаївщини.  

Медіа