НОК продовжує серію науково-освітніх вебінарів для представників спортивних федерацій
29 Березня 2021 Поділитися
НОК продовжує серію науково-освітніх вебінарів для представників спортивних федерацій

У середу, 31 березня, за ініціативи Національного олімпійського комітету України спільно з Міністерством молоді та спорту України і Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання і спорту України відбудеться черговий вебінар в рамках циклу проведення науково-освітніх онлайн-семінарів для спортсменів, тренерів та фахівців з організації та управління спортом.

Лектором вебінару на тему «Періодизація річної підготовки спортсменів (історія, сучасний стан, альтернативні підходи, типові моделі, етап безпосередньої підготовки до головних змагань, зв'язок з етапами багаторічної підготовки)» виступить доктор педагогічних наук, професор олімпійського інституту НУФВСУ, співголова комісії НОК України «Інновації в спорті» Володимир Платонов.

Нагадаємо, в рамках нової серії вебінарів у 2021 році заплановано 20 онлайн-заходів, три з яких вже успішно реалізовано. Під час перших трьох вебінарів спортивні представники отримали корисну та цікаву інформацію про системи багаторічної підготовки спортсменів, метаболічні засоби супроводу процесу підготовки юних спортсменів, значення різнобічної рухової підготовки в спорті та інше.

 

Медіа