На Тернопільщині відбулися змагання з лижних гонок
29 Березня 2021 Поділитися
На Тернопільщині відбулися змагання з лижних гонок

З нагоди закриття зимового сезону на Тернопільщині відбувся відкритий чемпіонат КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту" з лижних гонок. Не дивлячись на те, що зими вже немає, але на виїзді з с.Підгороднє с снігу стільки, що можна марафони проводити.

Під час урочистого відкриття змагань було піднято Олімпійський прапор, а Заслужений тренер України з біатлону, ветеран спорту Павло Клочко, виступив перед юними спортсменами з цікавими розповідями про успіхи та здобутки провідних біатлоністів Тернопільщини.  Змагалися і юні лижники, і двоборці, які приїхали з Кременця, і біатлоністи.

Цікаво було спостерігати за всіма учасниками чемпіонату, що розпочався з масового старту. А найвидовищнішими стали змагання маленьких лижників-початківців. Вони вправно перебирали ніжками без лижних палиць, всю дистанцію пробігли один за іншим,  і майже разом перетнули фінішну лінію. 

Учасники змагань отримали олімпійські подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України  в Тернопільській області.

Останнє в медіа