#OlympicLab завітав до донорського центру Biopharma Plasma в Дніпрі
29 Березня 2021 Поділитися
#OlympicLab завітав до донорського центру Biopharma Plasma в Дніпрі

У донорському центрі Biopharma Plasma Дніпро, що входить в мережу найсучасніших сертифікованих центрів плазми України, Відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області провело івент в рамках Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу серед дітей та молоді #OlympicLab на підтримку спільного з Biopharma Plasma Дніпро соціального проєкту “Допоможи народитися дитині”.

Такі спільні заходи разом з регіональним олімпійським осередком вже стали традиційними в центрі плазми, тому що з цінностями донорської спільноти та місією компанії Biopharma - “Сприяти оздоровленню нації” - цілком співпадають і три ключові олімпійські цінності: дружба, повага й досконалість

У ході реалізації модуля "Основи розвитку бізнесу та кар'єри" з донорами поспілкувались Олімпійський чемпіон з важкої атлетики Юрій Зайцев, чемпіон світу з фехтування Богдан Нікішин, який кілька днів тому здобув ліцензію на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади та виконавчий директор відділення НОК України Олександр Дювбаков. А основним лектором виступила керівник Biopharma Plasma Дніпро Ірина Кільчинська.

Вона розповіла гостям та учасникам проєкту #OlympicLab про донорство плазми, її актуальність для будь-якого суспільства та всі нюанси технології. Після чого на гостей чекав мініекскурс центром плазми, спілкування олімпійців з донорами та символічне відкриття дитячого олімпійського куточка, куди в рамках акції "Олімпійський куточок" також були передані розмальовки та книги "Створи свого диво-талісмана".

Як і завжди, завершилась акція автографами від зіркових спортсменів, спільними фото, подарунками для донорів, інтерв'ю для численної преси та створенням фонду символічних подарунків для майбутніх донорів.

Медіа